HealOzone terapija

Ozona terapijas aparāts HealOzone atjauno zoba struktūru vietās, kur jau sācis veidoties kariess. Tas gaisā esošo skābekli O2 pārveido ozonā O3, kuru caur micītēm, ko hermētiski uzmauc zobam, iepumpē zoba audos. Ozons dažu sekunžu laikā iznīcina bojājumus izraisošās baktērijas, sēnītes un vīrusus gan zobu bedrītēs un uz gludās virsmas, gan pie zobu kakliņiem, tad izplūst no zoba un pārvēršas atkal par skābekli. Pēc tam tīrajā zobā tiek ievadīts ar kalciju piesātināts šķidrums. Zobs remineralizējas un atveseļojas. Lai zobu saglabātu veselu arī turpmāk, ikdienā jālieto speciāls minerālsāļiem bagāts higiēnas komplekts un terapijas procedūru pēc pusgada atkal jāatkārto. Ja zobā ir veselas un labas plombes, tad arī šādu zobu ir vērts piesūcināt ar ozonu, lai pie plombes malām caurumi neveidotos atkārtoti. Kaut arī medicīnas sasniegumu rezultātā zobārstniecības procedūras ir kļuvušas maksimāli nesāpīgas , gandrīz ikvienam – gan lielam, gan mazam – došanās pie zobu ārsta uzdzen šermuļus. Taču tagad ir iespējams veikt pilnīgi nesāpīgu procedūru, izmantojot HealOzone. Zobi nav jāurbj, nav nepatīkamās skaņas.

Kariesa ārstēšana ar ozonu

Tas nozīmē dzīvot bez sāpēm un bez kariesa.
"Velk un ārstē" nodrošina kāriesa ārstēšanu bez urbšanas.
HealOzone: BEZ SĀPĒM, BEZ ANESTĒZIJAS
Lieliem un maziem pacientiem. Fisūru, sakņu un gludo virsmu kāriesa bojājums tiek iznīcināts ar HealOzone palīdzību. Ozons, ko ražo HealOzone, iznīcina dažās sekundēs: bedrīšu, gludo virsmu, kariesu izraisošās baktērijas, sēnītes un vīrusus.

Brīvs no kāriesa dažās sekundēs. Un kā?
Kā tas strādā?
HealOzone pārveido skābekli par ozonu. Rezultātā ozonu kā oksidējošu aģentu pumpē pa cauruli uzgalī speciālā silikona kapē, ko hermētiski pieslēdz Jūsu zobam. Ozons iekļūst Jūsu zoba visdziļākajās bedrītēs, kur sācis veidoties bojājums. Kas notiek? Apstrāde ilgst tikai 20 – 40 sekundes. 99,9% kariesu izraisošās baktērijas tiek iznīcinātas. Ozons atkal izplūst no Jūsu zoba, pārvēršas atpakaļ skābeklī un Jūsu zobs ir pasargāts no kariesa bez sāpēm.


Soli pa solim darbā ar ozonu ātri, skaisti un bez anestēzijas.

  1. Atrodam bedrīti, kur veidojas vai ir izveidojies kāriess. 
  2. No sākuma zobi jāattīra no mīkstā aplikuma ar speciālu lodīšu, spēcīga gaisa un ūdens strūklu, ko sauc par AIR FLOW metodi. 
  3. Tad ar speciālu DIAGNOdent lāzera diagnostikas ierīci tiek noteikts zoba bojājuma (kāriess) dziļums. Tā ir ātra un pat patīkama procedūra. 
  4. Ozona ieplūšana zobā ar HealOzone. 
  5. Remineralizējošā šķidruma aplikācija
  6. Tālākai remineralizācijai ieteicams lietot speciālu minerālsāļiem bagātu HealOzone pacienta komplektu (zobu pasta, mutes skalojamais līdzeklis, aerosols ar skalojamo šķidrumu ceļojumiem), kas ātrāk mineralizēs Jūsu zobu un padarīs to stiprāku.